Dodaj swoją firmę

To nic nie koszyuje.

Dodaj swoja firmę do

katalogu za darmo.


__________________________________

Pomoc dla Kasi Kuźma

BOGDAŃSKI - Stolarka aluminiowa

33-300 Nowy Sącz ul. Kolejowa
telefon: +48 18 443-69-98
e-mail: firma@bogdanski.com.pl
www.bogdanski.com.pl

Bogdański - Fabryka Okien i Drzwi  to firma rodzinna założona przez braci Jana i Czesława Bogdańskich w maju 1991 roku. Od początku działalności staraliśmy się aby oferowane przez nas okna i drzwi , cechowały się najlepszymi parametrami oraz atrakcyjną ceną, dlatego szybko staliśmy się  liderem branży okienno drzwiowej w Małopolsce i Nowym Sączu.

Produkcja okien i drzwi

Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja okien i drzwi PVC oraz produkcja stolarki aluminiowej. W naszej nowoczesnej fabryce, korzystamy z nowoczesnych technologii i maszyn, które w połączeniu z doświadczoną kadrą pracowniczą, oraz wysokiej jakości półproduktom, produkowane przez nas okna i drzwi stoją na wysokim poziomie wykonania.

Sprzedaż okien, drzwi i akcesoriów

Oferujemy atrakcyjne ceny wszystkich sprzedawanych przez nas produktów. Wynikają one z naszej ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużymi możliwościami produkcyjnymi. Posiadamy wiele punktów sprzedaży na terenie całej Małopolski. Prowadzimy również sprzedaż naszych produktów na rynki zagraniczne, w większości do krajów Unii Europejskiej.

Montaż i serwis

Aby okna i drzwi spełniały 100% pokładanych w nich wymagań, muszą one być odpowiednio zamontowane. Dlatego świadczymy usługi montażowe, dzięki którym będziecie mogli Państwo cieszyć się wieloletnim użytkowaniem zamontowanych przez nas produktów.

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz: 

« powrót

Pogoda na Mazowszu
Zmień miejscowość 
Warszawa
Pruszków
Ciechanów
Ostrołęka
Płock
Siedlce
Radom
Mława

Service Plast

PHU Stalex Jerzy Sekuła

Cempa Instalacje

PlexiLed

Dodaj swój baner
 
 

© 2024 naszamalopolska.info

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki cookies.