Dodaj swoją firmę

To nic nie koszyuje.

Dodaj swoja firmę do

katalogu za darmo.


__________________________________

Pomoc dla Kasi Kuźma

BOGDAŃSKI - Stolarka aluminiowa

33-300 Nowy Sącz ul. Kolejowa
telefon: +48 18 443-69-98
e-mail: firma@bogdanski.com.pl
www.bogdanski.com.pl

Bogdański - Fabryka Okien i Drzwi  to firma rodzinna założona przez braci Jana i Czesława Bogdańskich w maju 1991 roku. Od początku działalności staraliśmy się aby oferowane przez nas okna i drzwi , cechowały się najlepszymi parametrami oraz atrakcyjną ceną, dlatego szybko staliśmy się  liderem branży okienno drzwiowej w Małopolsce i Nowym Sączu.

Produkcja okien i drzwi

Główną gałęzią naszej działalności jest produkcja okien i drzwi PVC oraz produkcja stolarki aluminiowej. W naszej nowoczesnej fabryce, korzystamy z nowoczesnych technologii i maszyn, które w połączeniu z doświadczoną kadrą pracowniczą, oraz wysokiej jakości półproduktom, produkowane przez nas okna i drzwi stoją na wysokim poziomie wykonania.

Sprzedaż okien, drzwi i akcesoriów

Oferujemy atrakcyjne ceny wszystkich sprzedawanych przez nas produktów. Wynikają one z naszej ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużymi możliwościami produkcyjnymi. Posiadamy wiele punktów sprzedaży na terenie całej Małopolski. Prowadzimy również sprzedaż naszych produktów na rynki zagraniczne, w większości do krajów Unii Europejskiej.

Montaż i serwis

Aby okna i drzwi spełniały 100% pokładanych w nich wymagań, muszą one być odpowiednio zamontowane. Dlatego świadczymy usługi montażowe, dzięki którym będziecie mogli Państwo cieszyć się wieloletnim użytkowaniem zamontowanych przez nas produktów.

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz: 

« powrót

Pogoda na Mazowszu
Zmień miejscowość 
Warszawa
Pruszków
Ciechanów
Ostrołęka
Płock
Siedlce
Radom
Mława

Sklep Constance Beauty Clinic

icmGate

Robert Maciaszek Firma ogólnobudowlana

PlayWoodThings Pracowania Rękodzieła Artystycznego GACEK S.C.

Dodaj swój baner
 
 

© 2022 naszamalopolska.info

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki cookies.